Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Declarații avere și interese
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Declarații avere și interese

Bună ziua. Aș dori să știu dacă în instituțiile publice depun declarații de avere și interese doar funcționarii publici sau și personalul contractual ( personal încadrat cu contract individual de muncă). Ma refer la tot personalul contractul, inclusiv șoferi, îngrijitoare, etc. Mulțumesc
Personalul contractual depune declaratii de avere si de interese numai in conditiile Legii nr. 176/2010, cu modificarile si completarile ulterioare.