Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Vreau sa particip la un concurs pentru o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Vreau sa particip la un concurs pentru o functie publica ...

Buna ziua. Vreau sa particip la un concurs pentru o functie publica unde se cer studii superioare economice si vechime in specialitatea studiilor 7ani.
Momentan lucrez la o societate unde sunt incadrata ca managar resurse umane cu studii superioare si platita diferentiat pt studii superioare. Mentionez ca am terminat facultatea de economie cu specializarea management si am urmat cursurile de master in specializarea managementul resurselor umane. Avand in vedere ca lucrez pe postul de manager resurse umane din 2012 de cand am terminat masterul, se pot considera acesti ani vechime in specialitatea studiilor?va multumesc
Accesul este liber la justitie ... puteti solicita, dar solutia care se va da nu avem de unde sa stim noi.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc frumos pt amabilitate.

Cornel Vasile a scris:

Accesul este liber la justitie ... puteti solicita, dar solutia care se va da nu avem de unde sa stim noi.