avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 271 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Va rog sa mi spuneți unde găsesc arhiva Centrlei de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Va rog sa mi spuneți unde găsesc arhiva Centrlei de mecanizare ...

Va rog sa mi spuneți unde găsesc arhiva Centrlei de mecanizare pt constructii industriale București, am nevoie de o adeverinta pt pensie.Am încercat la arhivele Naționale dar mi au răspuns ca nu dețin informațiile care mi trebuie și sa încerc la Mecon SA dar nu găsesc nici un nr de telefon sau email.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:28, 18 Iulie 2021
Date despre Mecon S.A gasiti aici: [ link extern ] /
Nr de telefon este greșit.Nu pot lua legătura cu ei.
Intrebati la ONRC - Oficiul Național al Registrului Comerțului despre situatia acestei societati , iar daca este radiata cine a fost lichidatorul acesteia, pe care , ulterior, sa-l intrebati despre detinatorul arhivei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva societatii cuvintul srl dsimiono dsimiono Buna ziua, puteti sa ma ajutati sa gasesc lichidatorul judiciar sau detinatorul legal al arhivei \"Societatii Cuvintul SRL\" Bucuresti in scopul recuperarii ... (vezi toată discuția)
Bună ziua ,știe cineva cine deține arhiva fostei centrale ... flaviao flaviao Bună ziua ,știe cineva cine deține arhiva fostei centrale de mecanizare pt constructii industriale București,devenita apoi Mecon SA?Am găsit doar adresa ... (vezi toată discuția)
Adeverință vechime Anamaria2107 Anamaria2107 Buna ziua,stie cineva pe unde ar putea fi arhiva IUGTC BRAILA?Am sunat la arhivele naționale BRAILA dar nu stiu nimic... (vezi toată discuția)