Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Va rog sa mi spuneți unde găsesc arhiva Centrlei de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Va rog sa mi spuneți unde găsesc arhiva Centrlei de mecanizare ...

Va rog sa mi spuneți unde găsesc arhiva Centrlei de mecanizare pt constructii industriale București, am nevoie de o adeverinta pt pensie.Am încercat la arhivele Naționale dar mi au răspuns ca nu dețin informațiile care mi trebuie și sa încerc la Mecon SA dar nu găsesc nici un nr de telefon sau email.
Date despre Mecon S.A gasiti aici: [ link extern ] /
Nr de telefon este greșit.Nu pot lua legătura cu ei.
Intrebati la ONRC - Oficiul Național al Registrului Comerțului despre situatia acestei societati , iar daca este radiata cine a fost lichidatorul acesteia, pe care , ulterior, sa-l intrebati despre detinatorul arhivei.