Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Societatii Cuvintul SRL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Societatii Cuvintul SRL

Buna ziua, puteti sa ma ajutati sa gasesc lichidatorul judiciar sau detinatorul legal al arhivei "Societatii Cuvintul SRL" Bucuresti in scopul recuperarii carnetului de munca ? Multumesc.
dsimiono, utilizator
Intrebati la Arhivele Nationale
[ link extern ] /
Arhivele Nationale mi-au comunicat ca nu detin arhiva Cuvintul SRL.
De la Oficiul National al Registrului Comertului am primit informatia ca "Editura Cuvintul SRL" a fost radiata in 2014, lichidator judiciar fiind INTERCOM MANAGEMENT SPRL.
Cum as putea contacta INTERCOM prin email pentru a afla detinatorul arhivei? Datele primite de la ONRC specifica numai adresa fizica a sediului din Bucuresti.
Multumesc.
Vedeți acest link - fișierul pdf UNPIR
[ link extern ]