Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua ,știe cineva cine deține arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua ,știe cineva cine deține arhiva fostei centrale ...

Bună ziua ,știe cineva cine deține arhiva fostei centrale de mecanizare pt constructii industriale București,devenita apoi Mecon SA?Am găsit doar adresa dar nici un nr de telefon sau email.
Ati primit raspuns aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Ati incercat ?