Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acte la incetarea activitatii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acte la incetarea activitatii

Ce acte(adeverinte) trebuie sa cerem de la locul de munca atunci când ne dam demisia/se încheie contractul? Adeverință cu vechimea și copie din Revisal sunt suficiente?
Multumesc
Verrronica, utilizator
- adeverinta de vechime
- extras revisal

Mai puteți solicita:
- adeverinta cu numărul de zile de concediu medical