avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1659 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... ONG: care au ca scop ajutorarea persoanelor din ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

ONG: care au ca scop ajutorarea persoanelor din penitenciar pentru gasirea unui loc de muncă!

ONG: care au ca scop ajutorarea persoanelor din penitenciar pentru gasirea unui loc de muncă!
Ultima modificare: Joi, 31 Martie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Babic@ , utilizator 19:29, 3 Aprilie 2022
si care este intrebarea? Sau nu este o intrebare?
Intrebarea este în cuprinsul întrebări: ONG pt ajutorarea persoanelor din penitenciar pentru gasire unui loc de munca....

radumititean a scris:

si care este intrebarea? Sau nu este o intrebare?

Si totusi domnule Babic, care este intrebarea dumneavoastra sau ce doriti sa aflati mai in detaliu? O intrebare se finalizeaza cu un semn de intrebare macar.
Imi cer scuze pentru greseala mea,( poate nu m-am exprimat corect eu?) Intrebarea respectiva se referea la un ONG, care ar putea sa ajute un fost deținut, în găsirea unui loc de munca cum majoritatea cazurilor se cere cazier judiciar.....
Societatea nu ne privește cu ochii buni.

george-neagu a scris:

Si totusi domnule Babic, care este intrebarea dumneavoastra sau ce doriti sa aflati mai in detaliu? O intrebare se finalizeaza cu un semn de intrebare macar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Respinsa din cauza cazierului ContSters292353 ContSters292353 Am dat recent probe pentru angajare la o cofetarie am trcut probe dar la angajare mi sa cerut cazier am zis ca am anum antecedente si atunci am fost ... (vezi toată discuția)
Furt hipermaket belle30 belle30 buna ziua...azi 13.04.2010 am fost prinsa cu poduse neachitate in valoare de 180 ron din hipermarketul cora.s-a chemat politia am mers la sectie unde am dat ... (vezi toată discuția)
Reabilitare cazier judiciar elizachichi elizachichi Sotul meu a fost condamnat la 1 an si 2 luni inchisoare pentru furt calificat,art.208 al.4,209 lit. a,c,e,g C.P. cu 71,64 C.P. prin S.P. nr..../27.09.1990 a ... (vezi toată discuția)