Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... ONG: care au ca scop ajutorarea persoanelor din ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

ONG: care au ca scop ajutorarea persoanelor din penitenciar pentru gasirea unui loc de muncă!

george-neagu, moderator
si care este intrebarea? Sau nu este o intrebare?
Intrebarea este în cuprinsul întrebări: ONG pt ajutorarea persoanelor din penitenciar pentru gasire unui loc de munca....

radumititean a scris:

si care este intrebarea? Sau nu este o intrebare?

Si totusi domnule Babic, care este intrebarea dumneavoastra sau ce doriti sa aflati mai in detaliu? O intrebare se finalizeaza cu un semn de intrebare macar.
Imi cer scuze pentru greseala mea,( poate nu m-am exprimat corect eu?) Intrebarea respectiva se referea la un ONG, care ar putea sa ajute un fost deținut, în găsirea unui loc de munca cum majoritatea cazurilor se cere cazier judiciar.....
Societatea nu ne privește cu ochii buni.

george-neagu a scris:

Si totusi domnule Babic, care este intrebarea dumneavoastra sau ce doriti sa aflati mai in detaliu? O intrebare se finalizeaza cu un semn de intrebare macar.