Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cineva a dat anunt ca vinde casa mea
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cineva a dat anunt ca vinde casa mea

Cineva mi-a pus casa de vanzare pe un site si m-am trezit cu cumparatori la poarta. Nu avea nr de tel, doar adresa. Am scris site-ului sa stearga anuntul , dar nu mi-au raspuns. Legal ii pot obliga cumva sa-l stearga. Presupun ca e o gluma proasta.
camelllia, utilizator
Se poate formula o notificare prin avocat care administratorul site-ului respectiv..