Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua mama este despartita din de tata din 2001 ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua mama este despartita din de tata din 2001 .Ei am stat ...

Buna ziua mama este despartita din de tata din 2001 .Ei am stat impreuna din 1981 pana in 1996 ne cununati si in 1996 sau cununat mama in 1993 a cumparat apartamentul imperuna cu tata el nu este trecut in contaract doar in foaiea de spatiu locativ , el acum dupa atitia ani de la divort ar vrea sa o de-a pe mama in judecata sa ii cera parte din apartament .Are vreo sansa sa castige la proces ?
nu are, casa e bun propriu al mamei.