Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... buna seara! in anul 2011, am avut un accident rutier ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

buna seara! in anul 2011, am avut un accident rutier si am fost ...

buna seara!
in anul 2011, am avut un accident rutier si am fost condamnat definitiv in anul 2013 (deci am avut calitatea de inculpat).
intrebarea mea este, pot merge la judecatorie sa-mi studiez dosarul? si daca da, ce ar trebui mai exact sa fac?
multumesc!
Formulati cerere consultare, dar inainte sunati la arhiva penala sa va informati, probabil dosarul este arhivat in alt loc, fiind destul de vechi si trebuie sa il aduca.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat