Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... evacuare
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

evacuare

Buna ziua, odata terminat partajul, fostii soti au aceeasi adresa in CI, desi mai locuieste doar unul in locatie. Cum e procedura de evacuare , astfel incat sa nu mai existe adresa de corespondenta, a celui plecat, la fosta adresa.
Bindar, utilizator
nu aveti pe cine sa evacuati ca nu mai sta si nu va ajuta nici daca isi schimba acum buletinul, o sa ii mai vina un timp corepondenta.