Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua! Daca am o proprire pt o datorie la banca ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua! Daca am o proprire pt o datorie la banca si am mutatia ...

Bună ziua! Daca am o proprire pt o datorie la banca si am mutatia la parintii mei, pe ei ii afecteaza cu ceva?
nu