Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Bunicul meu s.a judecat cu un vecin pt o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Bunicul meu s.a judecat cu un vecin pt o parte din ...

Buna ziua! Bunicul meu s.a judecat cu un vecin pt o parte din pamantul de langa casa..... Este vorba de o judecata de acum mai bine de 20 de ani.... Bunicul a castigat, dar nu mai gasim decizia instantei deoarece bunicul a decedat de multi ani.... Va rog sa imi spuneti daca mai pot face rost de ea de pe undeva.....Multumesc!
Mergeți la arhivab instantei unde s a judecat procesul si discutați cu un grefier ce soluții ..aveti,Teoretic va trebui cautat după numele părților ,pe o perioadă aproximativa de n ani ,perioada in care probabil au fost mii de dosare soluționate.Daca cunoșteati macar un nr de dosar sau de sentința sau chiar anul în care s a judecat era mult mai simplu..