Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara as avea o intrebare privind mostenitorii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara as avea o intrebare privind mostenitorii veteranilor ...

Buna seara as avea o intrebare privind mostenitorii veteranilor de razboi.
Tatal meu a fost veteran de razboi si a fost si inchis 3 ani politic ,eu ca fica lui pot primi o indemnizatie ca urmas parinti sunt amandoi decedati Multumesc anticipat.

mihaipeste55
Utilizator
19:56, 12 Septembrie 2021
Buna seara as avea o intrebare privind mostenitorii veteranilor de razboi.
Tatal meu a fost veteran de razboi si a fost si inchis 3 ani politic ,eu ca fica lui pot primi o indemnizatie ca urmas parinti sunt amandoi decedati Multumesc anticipat.