Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am certificat pe legea 42, nu am schimbat pe legea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am certificat pe legea 42, nu am schimbat pe legea 341, care ...

Am certificat pe legea 42, nu am schimbat pe legea 341, care este modalitatea de al schimba
Adresati-va pentru lamuriri:
Secretariatului de Stat pentru Recunoasterea Meritelor Luptatorilor Impotriva Regimului Comunist Instaurat in Romania in Perioada 1945-1989
[ link extern ] /
Cornel Vasile, Consilier juridic
Am vorbit si a spus sa merg in instanta, dar instanta nu ne bafa in seama, clar, murim cu legea
Ati depus actiune in instanta? ... este vorba despre obligatia de a face a Secretariatului de Stat pentru Recunoasterea Meritelor Luptatorilor Impotriva Regimului Comunist Instaurat in Romania in Perioada 1945-1989
AIDOARE UNDEVA, respinge instantele am avut 2 procese si ma trimis acasa, la revolutie nu ma trimis acas, acu ia drepturi cei ce au stat sub birouri, neimplicati, clar