avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1095 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am certificat pe legea 42, nu am schimbat pe legea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am certificat pe legea 42, nu am schimbat pe legea 341, care ...

Am certificat pe legea 42, nu am schimbat pe legea 341, care este modalitatea de al schimba
Cel mai recent răspuns: constantincosti , utilizator 13:17, 18 Septembrie 2021
Adresati-va pentru lamuriri:
Secretariatului de Stat pentru Recunoasterea Meritelor Luptatorilor Impotriva Regimului Comunist Instaurat in Romania in Perioada 1945-1989
[ link extern ] /
Ultima modificare: Vineri, 17 Septembrie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic
Am vorbit si a spus sa merg in instanta, dar instanta nu ne bafa in seama, clar, murim cu legea
Ati depus actiune in instanta? ... este vorba despre obligatia de a face a Secretariatului de Stat pentru Recunoasterea Meritelor Luptatorilor Impotriva Regimului Comunist Instaurat in Romania in Perioada 1945-1989
AIDOARE UNDEVA, respinge instantele am avut 2 procese si ma trimis acasa, la revolutie nu ma trimis acas, acu ia drepturi cei ce au stat sub birouri, neimplicati, clar

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Erou in revolutie adrian27z adrian27z Am fost inpuscat in revolutia din 1989 nam primit nimic ma poate ajuta cieva sa-mi recuperez drepturile? (vezi toată discuția)
Ajutor pt. revolutionari sinca_george sinca_george Buna ziua. Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un sfat daca se poate. Am participat la revolutie si am toate actele doveditoare(certificat pentru aplicarea ... (vezi toată discuția)
Obtinere certificat de revolutionar juhasz juhasz Buna ziua, As dori sa stiu daca mai pot obtine Certificatul de revolutionar. Mentionez ca am fost militar in termen in perioada revolutiei in mun. ... (vezi toată discuția)