Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte casa

Socrii mei doresc să ne treacă apartamentul in care locuiesc cu soțul pe numele nostru. Mentionez ca sotul mai are o sora . Ce fel de act pot sa ne facă ca să nu fie atacat în instanță ?Donație, vanzare - cumpărare ?
Mulțumesc anticipat pentru eventualele răspunsuri
User88, utilizator
Orice act poate fi "atacat" in instanta