Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua, îmi.poate răspunde cineva ce se poate ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua, îmi.poate răspunde cineva ce se poate întâmpla ...

Bună ziua, îmi.poate răspunde cineva ce se poate întâmpla cu dosarul sau cu sentința în cazul în care instanța a omis un lucru important din lege,respectiv la obligarea plății prejudiciului în solidar ,nu a stabilit gravitatea sau vina fiecarui inculpat în parte după cum prevede legea? 2, nu a audiat deloc pe parcursul întregului proces pe unul din inculpați. Pot ataca cumva sentința care este definitiva? Va mulțumesc!
Serbanrazvan1976, utilizator
Luati legatura cu un avocat care sa studieze dosarul dvs. Exista caile extraordinare de atac care se exercita pentru motiv strict si limitativ prevazute de lege.