Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revenire din CCI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revenire din CCI

daca salariata nu isi face cererer de revenire din CCI si nici nu revine fizic....ce fac cu contractul ei???
C.i.m. devine activ prin constatarea încetării suspendării .
Apoi o pontati nemotivat, dacă nu se prezintă la serviciu, apoi puteți demara cercetarea disciplinară.
Multumesc.