avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 648 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocat care se deplaseaza
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocat care se deplaseaza

Buna dimineata.
Vreau sa cumpar o garsoniera, insa la semnarea actelor as vrea sa fiu însoțită de un avocat, pt a putea citi contractul inainte sa il semnez sa stiu daca este in regula sau nu. Unde as putea sa ma adresez in Bucuresti pt asa ceva? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Ana Alexandrov , Avocat 10:19, 7 Octombrie 2021
Orice avocat specializat pe drept civil vă poate ajuta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cumparare imobil in bloc nou Baby86 Baby86 Buna ziua! am si eu o problema/nelamurire. Intentionez sa imi cumpar o garsoniera in Bucuresti, am gasit una care imi convine ca si pret/aspect/zona...si eram ... (vezi toată discuția)
Credit pe numele fostului sot ContSters126200 ContSters126200 Buna ziua! Am divortat de mai mult de un an, si am multe probleme cu fostul sot. Una dintre ele este faptul ca sunt coplatitor la un credit de nevoi personale ... (vezi toată discuția)
Divort si eventual partaj Abdulah81 Abdulah81 Daca se poate sa imi adreseze cine o idee un sfat.Sunt casatorit de 4 ani de zile,dar sincer sa fiu la o luna dupa casatorie doar la primarie am decis sa ... (vezi toată discuția)