Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocat care se deplaseaza
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocat care se deplaseaza

Buna dimineata.
Vreau sa cumpar o garsoniera, insa la semnarea actelor as vrea sa fiu însoțită de un avocat, pt a putea citi contractul inainte sa il semnez sa stiu daca este in regula sau nu. Unde as putea sa ma adresez in Bucuresti pt asa ceva? Multumesc
Orice avocat specializat pe drept civil vă poate ajuta.