avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 488 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua Va rog sa ma ajutati in aceasta speta Mama ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua Va rog sa ma ajutati in aceasta speta Mama mea este ...

Buna ziua
Va rog sa ma ajutati in aceasta speta
Mama mea este apare decedata la casa de pensi din luna august,desi traieste
Am fost chemata la posta cu documente sa vada ca traieste,apoi am fost la casa de pensii unde mi au spus ca acum au debifat o din lista celor decedati sau convins si ca nu e vina lor,
Ce pot face pt ca mi sa spus ca cei de la evidenta populatie au declarat-o decedata ei au gresit sa merg acolo.
multumesc!
Cel mai recent răspuns: carmen2017 , utilizator 15:20, 8 Octombrie 2021
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Va rog frumos sa-mi dati si mie macar un sfat stefan_constanta stefan_constanta Subiect: RE: va rog frumos sa-mi spuneti daca este un abuz familiar? subsematul stefan dumitru fiul lui stefan margarit[in viata]tatal si stefan ... (vezi toată discuția)
Ultima pensie mihaelasoltinschi mihaelasoltinschi As dori sa ma lamureasca si pe mine cineva in legatura cu ridicarea ultimei pensii. Eu, nepoata am ingrijit-o pe matusa mea, cu contract de intretinere cu ... (vezi toată discuția)
Un vecin mi-a amenintat mama. cum procedez? vymana vymana Mama locuieste singura int-o comuna situata la jumatatea drumului intre 2 orase. Acum locuieste singura, deoarece tatal meu a decedat acum 5 luni. Peste drum ... (vezi toată discuția)