Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua Va rog sa ma ajutati in aceasta speta Mama ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua Va rog sa ma ajutati in aceasta speta Mama mea este ...

Buna ziua
Va rog sa ma ajutati in aceasta speta
Mama mea este apare decedata la casa de pensi din luna august,desi traieste
Am fost chemata la posta cu documente sa vada ca traieste,apoi am fost la casa de pensii unde mi au spus ca acum au debifat o din lista celor decedati sau convins si ca nu e vina lor,
Ce pot face pt ca mi sa spus ca cei de la evidenta populatie au declarat-o decedata ei au gresit sa merg acolo.
multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~