avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 607 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Imi trebuie adeverința cu stagiul de cotizație de la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Imi trebuie adeverința cu stagiul de cotizație de la Casa de ...

Imi trebuie adeverința cu stagiul de cotizație de la Casa de Pensii pentru concediu de creștere copil ?.Asa imi cer cei de la primăria din localitate.Multumesc mult
Cel mai recent răspuns: gogudanmihail , utilizator 10:42, 10 Octombrie 2021
Mergeti la Casa de Pensii in raza careia aveti domiciliul si solicitati aceasta adeverinta.
Mersi mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sunt însărcinată în 2 luni și am ieșit din ... Mădălina Hazu Mădălina Hazu Bună ziua , sunt însărcinată în 2 luni și am ieșit din concediu de creștere copil la începutul lunii Februarie, nu știam că sunt însărcinată și ... (vezi toată discuția)
Concediu de paternitate annemary_74 annemary_74 am o fetita de 3 saptamani,si eu n-am lucrat.Vreau ca sotul meu sa beneficieze de concediu de paternitate.Unde trebuie sa se adreseze si de ce acte are ... (vezi toată discuția)
Concediu medical AndreeaCristina03 AndreeaCristina03 Buna ziua, lucrez din februarie 2018 la firma in luna septembrie am avut 6 zile de concediu medical , mi-sa spus ca nu poate fi platit deoarece nu am stagiul ... (vezi toată discuția)