Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Imi trebuie adeverința cu stagiul de cotizație de la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Imi trebuie adeverința cu stagiul de cotizație de la Casa de ...

Imi trebuie adeverința cu stagiul de cotizație de la Casa de Pensii pentru concediu de creștere copil ?.Asa imi cer cei de la primăria din localitate.Multumesc mult
Mergeti la Casa de Pensii in raza careia aveti domiciliul si solicitati aceasta adeverinta.
Mersi mult