Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Dacă am vechime munca de 30 ani, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Dacă am vechime munca de 30 ani, născută în octombrie ...

Bună ziua,
Dacă am vechime munca de 30 ani, născută în octombrie 1962, am posibilitatea sa ma pensionez?
Multumesc.

pensionare la limita de varsta : Februarie 2025, la varsta standard de pensionare de 62 ani si 4 luni