Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Pentru copil care împlinește 18 ani ,se ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Pentru copil care împlinește 18 ani ,se poate folosii ...

Bună ziua!
Pentru copil care împlinește 18 ani ,se poate folosii același cont al mamei în continuare pt încasarea alocației de stat? Deoarece trebuiesc refăcute actele ,copilul fiind în clasa a 12 a .

Mulțumesc!
Se poate folosi, in opinia mea.
Va mulțumesc !