Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Dacă nu am nici un venit pot depune cerere pentru ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Dacă nu am nici un venit pot depune cerere pentru încălzire? ...

Dacă nu am nici un venit pot depune cerere pentru încălzire?
Puteti depune cerere pentru acordarea ajutorului de incalzire.

Legea nr. 226 din 16 septembrie 2021 privind stabilirea măsurilor de protecție socială pentru consumatorul vulnerabil de energie
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic