avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 385 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Dacă nu am nici un venit pot depune cerere pentru ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Dacă nu am nici un venit pot depune cerere pentru încălzire? ...

Dacă nu am nici un venit pot depune cerere pentru încălzire?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:35, 19 Octombrie 2021
Puteti depune cerere pentru acordarea ajutorului de incalzire.

Legea nr. 226 din 16 septembrie 2021 privind stabilirea măsurilor de protecție socială pentru consumatorul vulnerabil de energie
[ link extern ]
Ultima modificare: Marți, 19 Octombrie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Efecte aberante ale legii 226/2021 Costin33 Costin33 Bună ziua. Vă rog să răspundeți la următoarea întrebare: Un pensionar care are ca unică sursă de venit o pensie absolut mizerabilă de 800 de lei ... (vezi toată discuția)
Ajutor de incalzire a locuintei 2021 buna ziua! intampin probleme ... Cecilia_g Cecilia_g Ajutor de incalzire a locuintei 2021 Buna ziua! Intampin probleme la depunerea dosarului pentru acordarea ajutorului de incalzire conform Legii 226/ 2021 ... (vezi toată discuția)
Pot sa renunt la sprijinul financiar din iulie de 700 lei? alexciprian24 alexciprian24 Ma aflu in urmatoarea situatie: student sub 26 ani, orfan de un parinte, beneficiez de pensie de urmas. Parintele supravietuitor este si el pensionar (limita ... (vezi toată discuția)