avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 208 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua, am si eu o intrebare , am primit o ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua, am si eu o intrebare , am primit o comunicare minuta ...

Bună ziua, am si eu o intrebare , am primit o comunicare minuta penala in care scrie ca trebuie sa achit 300 de lei unde pot merge pentru a achita această sumă??
Daca sunt cheltuieli de judecata la trezoreria din localitatea de domiciliu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amenda administrativa Mirela1990 Mirela1990 Buna Ziua am primit acasa in urma undei fapte de delapidare savarsite de mine un comunicat in care mi se spune ca am fost scoasa de sub urmarire penala si o ... (vezi toată discuția)
Amenda administrativa + cheltuieli judiciare Nevermind Nevermind Buna ziua, Va rog, am nevoie de ajutor urgent : In baza unei ordonante de parchet, s-a dat o comunicare pentru neinceperea urmaririi penale intr-un caz ... (vezi toată discuția)
Buna ziua , anul trecut eu si iubitul meu am fost implicati intr-un ... raluka96 raluka96 Buna ziua , Anul trecut eu si iubitul meu am fost implicati intr-un incident , care a avut ca si urmare urmarirea penala pentru amandoi . Zilele trecute ... (vezi toată discuția)