Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ca sa înregistrez un Cod CAEN pt SRL.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ca sa înregistrez un Cod CAEN pt SRL.

Buna ziua! ca sa înregistrez un Cod CAEN pt SRL-ul la care sunt angajata ca și consilier juridic(stagiar) pot semna eu actul constitutiv, hot și restul in baza împuternicirii notariale date de asociatul unic ca sa reprezint societatea in relația cu institutiile publice?Multumesc
george-neagu, moderator
Da.