Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua,as avea nevoie de o adeverință de munca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua,as avea nevoie de o adeverință de munca pt tatăl ...

Bună ziua,as avea nevoie de o adeverință de munca pt tatăl meu care a lucrat la Trustul de lucrari speciale București,cu sediul în Popesti Leordeni anii 1983/1984/1985,ma puteți îndruma va rog cine mi-ar putea elibera adeverința. Vă mulțumesc o zi frumoasa.
Claudia2910, utilizator
Trustul de lucrari speciale Bucuresti devine Trustul-antrepriză generală de lucrări speciale și izolații tehnologice București care se divide in 7 societati,din care 3 pe Bucuresti
[ link extern ]

Intrebati la Arhivele Naționale ale României
[ link extern ] /