avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 790 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua,as avea nevoie de o adeverință de munca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua,as avea nevoie de o adeverință de munca pt tatăl ...

Bună ziua,as avea nevoie de o adeverință de munca pt tatăl meu care a lucrat la Trustul de lucrari speciale București,cu sediul în Popesti Leordeni anii 1983/1984/1985,ma puteți îndruma va rog cine mi-ar putea elibera adeverința. Vă mulțumesc o zi frumoasa.
Ultima modificare: Miercuri, 27 Octombrie 2021
Claudia2910, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:16, 27 Octombrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Trustul de lucrari speciale Bucuresti devine Trustul-antrepriză generală de lucrări speciale și izolații tehnologice București care se divide in 7 societati,din care 3 pe Bucuresti
[ link extern ]

Intrebati la Arhivele Naționale ale României
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva trust constructii montaj bucuresti moraru852 moraru852 Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma ajutati ! nici arhivele nationale nu ... nicoletanicoleta nicoletanicoleta Buna ziua, Va rog sa ma ajutati ! Nici arhivele nationale nu stiu unde se afla arhiva de la Trust de Constructii Agrozootehnice Bucuresti ,fost T.C.I.A ... (vezi toată discuția)
Arhive cărți munca Carnicu Carnicu Va rog sa mă ajutați cu informații despre arhivă următoarelor societăți: C.M.C.I.B.- uzina București 1973 -1976; I.U.I.U. ISLAZ Alexandria ... (vezi toată discuția)