Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Ce data se trece in revisal pentru incetare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Ce data se trece in revisal pentru incetare CIC (concediu ...

Buna ziua! Ce data se trece in revisal pentru incetare CIC (concediu crestere copil) pana face copilul varsta de 2 ani? Se trece exact data cand face copilul 2 ani sau o luna inainte deoarece este obligatoriu sa isi ia si tatal o luna?

Ex: copilul face 2 ani pe 31 August 2021. Care este ultima zi de suspendare in Revisal pentru CIC?

Multumesc frumos!
31.iulie. 2021 , daca tatal indeplineste conditiile pentru a beneficia de indemnizatia CCC.

31.august. 2021 , daca tatal nu indeplineste conditiile pentru a beneficia de indemnizatia CCC.
Buna ziua. Multumesc!