Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general impozit forfetar
Discuție deschisă în Contabilitate în general

impozit forfetar

am si eu o intrebare.o firma care a declara 0 la imp forfetar pe primele 2 trimestre cum poate acum sa declare toata suma sau sa o plateasca cum poate proceda?si daca se poate trece toata suma in declaratie si unde?Va multumesc
Trebuie intocmita declaratie rectificativa pentru fiecare trimestru !

maran corina
multumesc mult