Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... buna ziua ..doresc sa aflu daca bani depusi in contul ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

buna ziua ..doresc sa aflu daca bani depusi in contul meu prin ...

buna ziua ..doresc sa aflu daca bani depusi in contul meu prin transfer bancar de catre sotul meu sunt impozitati ..banii provin din pensie..
Nu sunt impozitați.
multumesc frumos:)