Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cumul de functii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cumul de functii

Buna seara ,in cadrul unei scoli exista incompatibilitate pentru cumul de functii intre administrator de patrimoniu norma intreaga si administrator financiar(contabil 2) jumatate de norma?Multumesc
Doar daca in contabilitate va ocupati de patrimoniul pe care il administrati.