Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua, Dacă pierd un proces și eu am fost cea ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua, Dacă pierd un proces și eu am fost cea care a achitat ...

Buna ziua,
Dacă pierd un proces și eu am fost cea care a achitat taxa de timbru, ii mai primesc înapoi?
Multumesc!!!
Stimată doamnă,

Din păcate, nu. Din moment ce dvs. ați pierdut procesul, taxa de timbru nu vă va fi restituită.

Cu stimă.
Multumesc!!