Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Daca se plateste mai putin din setinta judecatoreasca ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Daca se plateste mai putin din setinta judecatoreasca din 5300 ...

Daca se plateste mai putin din setinta judecatoreasca din 5300 suma mai mica de 5000.urmand ca peste 2 săptămâni sa se plătească diferenta e ok,de la un ifn ma numesc Daniela!
Consemnati plata partiala transmisa executorului judecatoresc sau creditorului si inaintati un angajament de plata pentru diferenta ramasa.
SM LEGAL CONSSULT , Consultant de business