Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua, Care este termenul de solutionare a unui ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua, Care este termenul de solutionare a unui dosar de ...

Buna ziua,
Care este termenul de solutionare a unui dosar de dauna Casco?
Am fost cu masina intr-un Service autorizat unde m-i sa deschis Dosar de Dauna de catre un Inspector de daune si de 3 saptamani astept solutionarea si nimic. Am vorbit cu Inspectorul in urma cu o saptamana si mi-a spus ca asteapta aprobarea de plata. Polita mea ezpira in 2 saptamani constatatrea s-a facut pe 11.11.2021.Exista un termen legal de solutionare?
~ Conținut șters la cerere ~