Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... BUNA ZIUA. PENTRU CITIREA APOMETRELOR ELECTRONICE SE ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

BUNA ZIUA. PENTRU CITIREA APOMETRELOR ELECTRONICE SE PERCEPE ...

BUNA ZIUA. PENTRU CITIREA APOMETRELOR ELECTRONICE SE PERCEPE TAXA IN FIECARE LUNA ?
Un apometru inteligent atrage după sine şi un cost lunar reprezentat de taxa de citire.
Depinde care a fost intelegerea cu persoana/ firma care face asta,
Toate activitatile cerute si prestate trebuiesc platite
Este temeinic si legal ca cel care realizeaza demersurile pentru colectare index consum periodic sa perceapa sume pentru fiecare operatie lunara