Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Citat ca martor in urma cu 7 luni - DGA Am fost citat ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Citat ca martor in urma cu 7 luni - DGA Am fost citat ca martor ...

Citat ca martor in urma cu 7 luni - DGA

Am fost citat ca martor in urma cu 7 luni ca martor intr-o lucrare penală de trafic de influența. Am fost la DGA, polițistul de acolo a zis ca procurorul vrea sa termine dosarul. Nu am fost acuzat, deși unele fapte mi se imputau de către persoana denunțătoare.
După ce am dat declarația, polițistul a zis ca dacă mai e ceva, o sa ma sune.

Posibil s-a clasat?
Posibil s-a clasat.
Posibil nu s-a clasat.
7 luni este nimic.