Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Actele la registrul comerțului pentru schimbarea ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Actele la registrul comerțului pentru schimbarea administratorului unei firme?

Buna ziua.
Se poate verifica undeva dacă au fost depuse actele la registrul comerțului pentru schimbarea administratorului unei firme?
george-neagu, moderator
Doar la registrul comertului ...
Buna dimineața,

Puteți solicita online un certificat constatator ptr. 45 lei sau furnizare informații ptr 20 lei și puteți vedea structura asociați, administrator și orice altă informație despre o societate. Intrați pe site ul onrc Infocert.