Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună seara, Am o problema în legătură cu Banca ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună seara, Am o problema în legătură cu Banca Raiffeisen ...

Bună seara,
Am o problema în legătură cu Banca Raiffeisen și va rog sa ma sfătuiți cum sa procedez. Mai exact în cursul zilei de 16.12.2021 am vrut sa scot o suma de bani, de la un ATM agenția Sosesua Pipera, nr. 21, cu cardul soțului care este operat, neplasabil cu multe momente în care nu este coerent și se afla intr-un centru de recuperare, pentru a-i plati taxele de îngrijire și recuperare. ATM-ul a scris pe display, ca suma nu este disponibila, desi în cont existau bani mai mulți decât voiam sa scot. Apoi am renunțat și am încercat sa scot astazi, dar am scos intai un miniextras, unde arata debitul și plățile și stupoare....pe minus era și suma pe care am vrut sa o scot ieri, desi nu am reușit.
Nu vreau sa cred ca, aceasta banca, ne pagubeste, testestandu-ne vigilenta,
Ce as putea sa fac în aceasta situație?
Va mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~