Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua,o întrebare,dacă sunt in postnatal mai ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua,o întrebare,dacă sunt in postnatal mai beneficiez ...

Buna ziua,o întrebare,dacă sunt in postnatal mai beneficiez de plata concediului de odihna?
Nu ... compensarea in bani are loc numai la încetarea c.i.m.

Însă perioada pre si postnatal nu diminuează durata CO.
Despre ce este vorba? Aveți CO neefectuat înainte de intrare în CCC? De acela beneficiați când vă reluați munca.