Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Clarificare situație imobil. Stima! Am achiziționat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Clarificare situație imobil. Stima! Am achiziționat un imobil la care foștii proprietari ...

Stima! An achizitionat un imobil la care foștii proprietari au adus modificări constructive fără autorizație de construcție! Au trecut mai mult de trei ani de la data terminării lucrărilor. Care este metodologia de intrare in legalitate si ce documente sunt necesare? Va mulțumesc anticipat!
Plan intocmit de un arhitect.
Mulțumesc frumos și La mulți ani sănătoși !