Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am primit o amenda prin posta pentru lipsa ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am primit o amenda prin posta pentru lipsa rovinieta.Cum pot ...

Am primit o amenda prin posta pentru lipsa rovinieta.Cum pot contesta amenda,deoarece rovinieta fusese cumparata prin sms,chiar in ziua respectiva.
~ Conținut șters la cerere ~
Da, sunt perfect de acord cu colegul de mai sus.
Vedeți insa orele pentru fondul cauzei.
Multumesc!