Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Caut un avocat din Timișoara care se poate ocupa de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Caut un avocat din Timișoara care se poate ocupa de renegarea ...

Caut un avocat din timisoara care se poate ocupa de renegarea unui copil care genetic nu este al meu dar pe timpul comunismului nu puteai renega atata timp cat erai casatorit cu acea femeie la data conceperii copilului eram despartiti in fapt
Puteti cauta avocat de oriunde din România.
Aveti probleme atat de mari încât va trebuie cei mai buni avocati din România.
Nu sunteți limitat la Timișoara ca în regimul comunist.

Aveti dreptul la consultanta juridica între 60 euro și 500 euro pe ora.
Depinde de firma de avocatura la care veți apela.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Nu aveti ce mai renega acuma, termenul pt tagada de paternitate a trecut de mult... Puteti sa dati si enspe sute de euro ca ii dati degeaba.