avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 865 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Caut un avocat din Timișoara care se poate ocupa de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Caut un avocat din Timișoara care se poate ocupa de renegarea ...

Caut un avocat din timisoara care se poate ocupa de renegarea unui copil care genetic nu este al meu dar pe timpul comunismului nu puteai renega atata timp cat erai casatorit cu acea femeie la data conceperii copilului eram despartiti in fapt
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 06:45, 26 Decembrie 2021
Puteti cauta avocat de oriunde din România.
Aveti probleme atat de mari încât va trebuie cei mai buni avocati din România.
Nu sunteți limitat la Timișoara ca în regimul comunist.

Aveti dreptul la consultanta juridica între 60 euro și 500 euro pe ora.
Depinde de firma de avocatura la care veți apela.
Ultima modificare: Sâmbătă, 25 Decembrie 2021
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
1 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu aveti ce mai renega acuma, termenul pt tagada de paternitate a trecut de mult... Puteti sa dati si enspe sute de euro ca ii dati degeaba.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pacalit de sotie. e copilul altuia. intrb intrb Am avut o sotie timp de 1 an. Am divortat am platit pensie 9 ani. Copilul are acuma 10 ani. Femeia mi-a aruncat in fata ca nici macar nu e copilul meu. Am ... (vezi toată discuția)
Proces de tăgadă AncaEli AncaEli As avea și eu o întrebare. Eu vreau să deschid proces de tăgadă a paternității. Fostul meu soț mi-a dat o declarație notariala când am scos ... (vezi toată discuția)
Acte necesare schimbarii numelui unui minor theosia theosia Buna ziua. Fiind despartita in fapt in anul 2006 am dat nastere unui copil care pe certificatul de nastere poarta numele fostului sot. In 2014 s-a terminat ... (vezi toată discuția)