Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce documente am nevoie sa autorizez pt lucrari ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce documente am nevoie sa autorizez pt lucrari instalatii electrice?

Am examenul anre 2a, 2b si sunt inginer.
Ce documente am nevoie sa autorizez pt lucrari instalatii electrice?
Multumesc
george-neagu, moderator
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
Se respecta Regulamentul de autorizare electricieni.