Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua! Am avut un împrumut în anul 2014,un card ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua! Am avut un împrumut în anul 2014,un card de la BCR,extensie ...

Buna ziua! Am avut un împrumut în anul 2014,un card de la BCR,extensie de cardul meu de salariu de atunci .Nu am achitat nimic,nu am semnat nimic ,nicio hârtie. Vineri am primit la serviciu o notificare prin care mă executa silit din salariu cota de 1/3. Se poate face ceva? Menționez că scrie că a avut loc și un proces dar încă odată menționez nu am primit nimic,nicio hârtie nicio înștiințare.
Aflati numele executorului si adresati-va lui pentru mai multe informatii. La serviciu, au primit o poprire, probabil, din partea executorului. Sa va dea o copie a popririi de la contabilitate (cel mai probabil)