Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... martor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

martor

As dori sa stiu va rog ce grad de rudenie este fratele sotiei unchiului meu ( adica cumnatul fratelui tatalui meu ) si daca poate fi audiat ca martor in proces de succseiune.
Multumesc!
Nu e ruda cu dvs.
Nu va este nici ruda, nici afin.
Deci poate fi audiat ca martor.
multumesc frumos!