Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum se calculeza taxa de timbru?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum se calculeza taxa de timbru?

La valoare sau la obiect.
Gasiti pe net calculator taxa de timbru pt stabilirea cuantumului in functie de valoarea pretentiilor ,puteti verifica legea taxelor de timbru pt amanunte suplimentare sau va angajati av care sa se ocupe de problema dvs de la a la z,aceasta fiind menitea unui av...
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat