avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 402 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum se calculeza taxa de timbru?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum se calculeza taxa de timbru?

Cum se calculeza taxa de timbru?
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 17:06, 29 Decembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
La valoare sau la obiect.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Gasiti pe net calculator taxa de timbru pt stabilirea cuantumului in functie de valoarea pretentiilor ,puteti verifica legea taxelor de timbru pt amanunte suplimentare sau va angajati av care sa se ocupe de problema dvs de la a la z,aceasta fiind menitea unui av...
Ultima modificare: Miercuri, 29 Decembrie 2021
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Actiune in judecată ptr titlu de plată despagubiri în valoare ... valy56 valy56 Actiune in judecată ptr Titlu de plată despagubiri în valoare de 125000 lei! Moștenitorii nu se inteleg asupra cotei fiecaruia! Întrebare : Cât costă ... (vezi toată discuția)
Taxe notariale danielamihai10 danielamihai10 Tanand cont de scaderea preturilor si blocarea pietei imobiliare grilele dupa care suntem taxati nu s-au modificat? De exemplu pentru un ... (vezi toată discuția)
Plata taxei de timbru GABYBABY GABYBABY AM DESCHIS UN PROCES DE SUCCESIUNE LA JUDECATORIA CORNETU,AM PRIMUL TERMEN PE 6 NOIEMBRIE,DAR PANA ATUNCI EU AM AUZIT CA TREBUIE SA PLATESC TAXA DE TIMBRU,SI ... (vezi toată discuția)