avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 729 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua.Dupa fixarea primului termen in apel pot ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua.Dupa fixarea primului termen in apel pot depune cu ...

Buna ziua.Dupa fixarea primului termen in apel pot depune cu cel putin 5 zile inainte de primul termen concluzii scrise/prescurtari scrise/note de sedinta.Multumesc
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 12:11, 29 Decembrie 2021
Prescurtari scrise puteti depune oricand.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Note scrise Gheorgheni Alina G Gheorgheni Alina G cu cat timp inainte de termen se pod depune notele scrise? am auzit ca inainte cu 3 zile dosarul ajunge la judecator si nu se mai poate!? (vezi toată discuția)
Note scrise timpuriu timpuriu Intr-un proces civil o etapa este espunerea orala a partilor in sedinta public eu sunt parte inr -un proces in instanta de apel , nu am studii juridice si ... (vezi toată discuția)
Concluzii scrise, discutie procedurala calin_andrei calin_andrei Salut, vreau sa va intreb urmatoarea chestie: Am avut primul termen, debitoarea mi-a depus intampinare, eu am depus o expertiza contabila simpla ... (vezi toată discuția)