Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua.Dupa fixarea primului termen in apel pot ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua.Dupa fixarea primului termen in apel pot depune cu ...

Buna ziua.Dupa fixarea primului termen in apel pot depune cu cel putin 5 zile inainte de primul termen concluzii scrise/prescurtari scrise/note de sedinta.Multumesc
Prescurtari scrise puteti depune oricand.