Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Este normal să se cotrobăie prin gunoaie? Din câte ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Este normal să se cotrobăie prin gunoaie? Din câte ştiam ...

Este normal să se cotrobăie prin gunoaie?
Din câte ştiam era lege care interzicea acest lucru (era vorba de viaţa privată sau ceva similar)...
De pilda, CIA , FBI , si alte agentii , cotrobaie prin gunoaie ca sa culeaga date si informatii operative cand instrumenteaza dosare, de la caz la caz.
Ce lege interzicea acest lucru? Hotarari de consiliu local sau care?
Ma refer la diferiti curiosi care nu au altceva mai bun decat sa se uite ce arunci tu la gunoi, nu la politie.
nu cauta de curiozitate, stati linistit, ci ceva din gunoiul dvs, poate fi comoara lor.
Sunt persoane pe care le stiu. Nu sunt cersetori sau altceva...
Si dvs ce banuiti?