avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 819 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Este normal să se cotrobăie prin gunoaie? Din câte ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Este normal să se cotrobăie prin gunoaie? Din câte ştiam ...

Este normal să se cotrobăie prin gunoaie?
Din câte ştiam era lege care interzicea acest lucru (era vorba de viaţa privată sau ceva similar)...
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 01:24, 8 Ianuarie 2022
De pilda, CIA , FBI , si alte agentii , cotrobaie prin gunoaie ca sa culeaga date si informatii operative cand instrumenteaza dosare, de la caz la caz.
Ce lege interzicea acest lucru? Hotarari de consiliu local sau care?
Ma refer la diferiti curiosi care nu au altceva mai bun decat sa se uite ce arunci tu la gunoi, nu la politie.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
nu cauta de curiozitate, stati linistit, ci ceva din gunoiul dvs, poate fi comoara lor.
Sunt persoane pe care le stiu. Nu sunt cersetori sau altceva...
Si dvs ce banuiti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Gunoi aruncat in nesimtire. ContSters194220 ContSters194220 Buna ziua. Detin un magazin la parterul unui bloc, iar dimineata cand deschideam gaseam mereu gunoi aruncat pe scari si pana azi nu stiam cine il arunca. ... (vezi toată discuția)
Solutie depozitare gunoi Costica33 Costica33 Astept de citiva ani sa se gaseasca o solutie de depozitare a gunoaielor care nu se pot arunca pe ghena de gunoi, in afara blocului. In ghena este spatiu ... (vezi toată discuția)
Datorii mari la gunoi la bloc androidu androidu Buna tuturor.cred ca am gasit saitu pe care l am cautat de mult.Am vrut sa intreb la firma care ridica gunoiu de la bloc , cit ne costa in plus sa vina sa ... (vezi toată discuția)