avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1566 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara Pana la data de 31 dec am fost în concediu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara Pana la data de 31 dec am fost în concediu medical ...

Buna seara
Pana la data de 31 dec am fost în concediu medical astăzi suntem în 3 și nu am fost chemat la serviciu. Șefu vrea sa ma nute la alt obiectiv și cred ca nu știe cum sa facă. Este normal sa nu încep munca după concediu medical? Și dacă nu ce trebuie făcut? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:23, 4 Ianuarie 2022
Adica nu ati fost programat in tura de serviciu ? .... detaliati modul de lucru la acea societate..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Munca de noapte violetta.manea violetta.manea Buna ziua, Am o nelamurire in privinta programului de noapte. De exemplu programul meu de lucru poate fi dupa cum urmeaza: Luni: 09:15-21:15 Marti: ... (vezi toată discuția)
Concediu de odihna nerespectat musati musati La inceputul anului am stabilit cu superiorul meu ca imi voi lua concediu in perioada 15.01-28.01(avand deja o restanta de 22 zile de anul trecut)..A fost de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua.sotia mea de ceva vreme se confrunta cu mari probleme ... got2i got2i Buna ziua.Sotia mea de ceva vreme se confrunta cu mari probleme de sanatate ,probabil si din cauza programului de lucru ,lucreaza ca infirmiera la spital ... (vezi toată discuția)