Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara Pana la data de 31 dec am fost în concediu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara Pana la data de 31 dec am fost în concediu medical ...

Buna seara
Pana la data de 31 dec am fost în concediu medical astăzi suntem în 3 și nu am fost chemat la serviciu. Șefu vrea sa ma nute la alt obiectiv și cred ca nu știe cum sa facă. Este normal sa nu încep munca după concediu medical? Și dacă nu ce trebuie făcut? Multumesc
Adica nu ati fost programat in tura de serviciu ? .... detaliati modul de lucru la acea societate..