Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună seara, dacă am vândut mașina, cu factură, ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună seara, dacă am vândut mașina, cu factură, fiscal, tot ...

Bună seara, dacă am vândut mașina, cu factură, fiscal, tot ce trebuie, noul proprietar a făcut accident,asigurarea fiind pe numele meu, mi a fost scăzut bonusul de la B3 la B1, cui trebuie sa ma adresez sa pot reveni la B3?
Bună seara!

Se notifică asiguratorul, dacă refuză, doar prin instanță poți să revii. Sfatul meu este să apelezi la un avocat să-ți facă o notificare motivată.